fbpx

DİJİTAL PAZARLAMA NEDİR?

Dijital pazarlama internet üzerinden yapılan satış eylemleridir. Arama motorları sosyal medya mecraları ve haber kanalları gibi internet üzerinde yayın yapan her kanaldan verilen reklamların bütününe dijital pazarlama diyoruz.Firmaların hedef kitlelerine kolayca ulaşabilecekleri piyasa araştırması , firmalar arası iletişimi güçlendiren bir araçtır dijital pazarlama .

HANGİ FİRMALAR  İÇİN UYDUNDUR

Dijital pazarlama kanallarını her işletme kullanmalı sadece satış eylemlerinin dışında marka bilinirliğinizi arttırabileceğiniz ve isminizin yanı sıra yaptığınız işlerin daha fazla kişi tarafından duyulmasını sağlayabileceğiniz güvenilir bir araçtır.

HUB’UN SİZE SAĞLADIĞI OLANAKLAR

Hub firması olarak dijital pazarlama kanallarında marka ve ürüne göre bölgesel pazarlama bültenleri oluşturmaktayız.Oluşturduğumuz bültenlerde firmanızın neye ihtiyacı varsa önce onu tespit edip ona göre hareket etmekteyiz yani alışılmış düzende her firma için aynı hizmeti vermemiz mümkün değil. Çevremizde kara düzen her firma için aynı metodu kullanan çok ajans var. Hub ekibi önce tespit eder sonra tasarlar ve operasyonu en son yapar.Bu çalışmalarda firmanızın marka tanıtım filminden tutunda sattığınız ürünlerin kataloglarının hazırlanması kazanç hesabı gibi çok detaylı çalışmalar yapmaktayız.

Bu detaylı çalışmaları iş ortaklığı yaptığımız Türkiye’nin lider markaları ile birlikte gerçekleştirmekteyiz Hub size bir çok ayrıcalığı aynı anda sunmakta .

X
Open chat
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM ?
MERHABA SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM ?