Biz Kimiz Hub Digital.

Öncelikle biz öğrenmeyi araştırmayı ve imkansız gözüyle bakılan projeleri almayı yönetmeyi seven insanlarız. Başarı bizim için para kazanmak değil gerçekten çıkardığımız ve yönettiğimiz projelerin faydalı olduğunu görmek ve bir şeyleri değiştirip güzelleştirmek. Aldığımız projelerde önce ülkemizin sonra firmaların glolabal piyasalarda hatırı sayılır noktalara getirmek bizim en büyük gayemiz. İşimizi seviyoruz . Bu yüzden başarı ve sonuç odaklıyız .

00

Başarı Oranı

000

Strateji Planı

000

Mutlu Müşteri

00

Reklam Tasarrufu

ALİ TALU Nerden Nereye.

2015 te başlayan hayallerimiz 2017 de filizlenmeye başladı tüm olumsuzluklara rağmen yıl 2022 kendimizi ve firmalarımızı geliştirdik dönüştürdük ve büyüttük. Çok kayıplar yaşadık zorluklar çektik fakat yaşadığımız zorluklar bizlerin tecrübelerini arttırdı ve firmalarımıza başarı getirdi.

Artık Seo Yenilenmeli Ve Alışılmışın Dışında Yenilikler DENENMELİ

Uygulamalar akıllı cihazlar ve e ticaret toplumumuzun tam ısınmaya başladığı yeni satış planlarının ve yeni teknolojinin en hızlı olduğu yıldı. Sürekli aynı çalışmalar her firmaya aynı uygulanan seo ve dijital pazarlama artık değişmeliydi. Google gibi arama motorları sistemlerini geliştirirken bizlerde firmaların sürdürülebilirliklerini ve karlılıklarının devam etmesi için ilk özgün adımlarımızı bağımsızca atmaya başladığımız yıllardı

E ticaret İle Herşey Değişti

E ticaret aradığımızı kolayca bulabilmemiz ve fiyat karşılaştırması rakip analizi yapmamıza olanak sağlayan hayatı kolaylaştıran yeni nesil ticaretin adı oldu. Günümüzde e ticaret yapmayan kalmadı diyebiliriz. E ticaret ille son kullanıcıya ürün satmak değil , hizmet satmak bayi kanalları oluşturmak sanal pazaryerleri kurmak gibi fiziksel ticaretin teknolojiye entegre edilmesidir. İşte bizlerde bu sisteme entegre olmak isteyen ve yeni nesil e ticarette firmaların hakettikleri konumlarda olmasını sağlayan danışmanlık ofisiyiz.

 

Dijital Dönüşümde Bizim Rolümüz

Kullanılan ileri seviye teknolojilerin gelişmesi ve karmaşık gibi görünen yapıların anlaşılırlığını sağlıyoruz. Firmalara özel hangi yazılımların ve hangi teknolojilerin uygun olduğunu tespit edip dijital pazarlama kanallarıyla hem bilinirliklerini hemde bulunurluklarını sağlıyoruz. İnsan bilmediği ticareti yapamaz ölçmediği ticareti geliştiremez ve kendini duyaramazsa yapılan çalışmaların sürdürülebilirliği mümkün değildir. Gelin birlikte değişelim dönüşelim ve kazanalım .

Dijital Pazarlama Ali Talu.

Her geçen gün teknolojinin hızla ilerlermesi yeni iş kollarının ve pazar yerlerinin bulunması ve kolay ulaşım sağlanması diJital pazarlamanın hem önemini markaya olan katkılarını yıllardır gözlemliyoruz. Markanızın itibarını yönetmekten tutun büyümesini gelişmesini ve mevcut pozisyonunuzu koruyup sürdürülebilmesini sağlamak için doğru adrestesiniz. Bizleri yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutmayın

Ali Talu Danışmanlık Al

Open chat
Ali Talu
Merhaba